معرفی الهام چاپ

top essay writing service

معرفی شرکت :

الهام چاپ  از سال ۱۳۶۶ فعالیت مستمر و مداوم  خود را به صورت  مشاوره و اجرا  در زمینه ی طراحی و چاپ انواع لفاف های بسته بندی انعطاف پذیر(کیک ، بیسکویت ، بستنی ، ادویه ،حبوبات ، انواع لیبل و…) اغاز نموده است . از سال های تاسیس تا کنون باساختار سازمانی منسجم و رویکردی همه جانبه ، به منظور بهبود و ارتقا  کیفیت در این صنعت و مشتری مداری (داخلی –خارجی) با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی روز اروپا این هدف را محقق نموده ایم .

 

 essay writing

توانمندی های الهام چاپ

write my paper

توانمندی- واحد تولید

مواد اصلی فیلم Bopp : شفاف ، مات ، متالایز و صدفی فیلم پلی استر : شفاف ، متالایز ، پیچشی فیلم پلی اتیلن : شفاف ، شیری فیلم Cpp : شفاف ، متالایز و پیچشی فرایند های اصلی چاپ روتوگراور (قابلیت چاپ تا ۸ رنگ ) چاپ فلکسو ( قابلیت چاپ تا ۶ رنگ ) لمینت غیر حلالی ( دو لایه ، سه لایه ) خدمات برش (قابلیت برش تا عرض ۱۳۰۰ mm) دستگاه دوخت ( قابلیت دوخت انواع پاکت )

توانمندی-واحد طراحی

می باشد، homework writing helpبا بهره گیری از سیستمها، نرم افزارها و ابزارهای پیشرفته وsocial science essay topics به روز، طرح های متنوع، تخصصی و مطابق با سلیقه مشتریان طراحی و ارائه می نماید این واحد کاری بیش از یک طراحی ساده را انجام میدهد ،اختصاص زمانی برای فهم اهداف استراتژیک مشتریان در ارتباط با نیازهایشان و خلق یک طراحی همه جانبه برای انتقال تمامی خواسته ی آنها است. علاوه بر تمامی این ها زمان، فاکتور بسیار حیاتی در چاپ است. در دنیای رو به رشد و بسیار تخصصی تمام نیازه های شما را برآورده میکنیم و قالب زمان را نادیده می گیریم

bestgrammarchecker.netfree proofreaderwrite me an essay

همکاری با ما

essay help

اگر جویای کار هستید می توانید رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید :

Elham_chap@yahoo.com

 

 merkur casinopay for essay

تماس با ما

term paper

اطلاعات تماس با الهام چاپ :


شماره easy persuasive speech topics for collegeتماس ۱ : ۰۳۱۳۳۶۸۶۶۸۰

شماره تماس ۲ : ۰۳۱۳۳۶۸۶۳۹۶

شمارclassification essay example topicsه تماس ۳ : ۰۳۱۳۳۶۸۶۳۹۷


فکس : ۰۳۱۳۳۶۸۶۳۹۵

تلگرام : ۰۹۱۰۱۱۸۴۰۷۳


آدرس : اصفهان – خیابان امام خمینی – خیابان بسیج – کوچه ۱۰۸ – کارخانه الهام چاپ اسپادان

ایمیل – ۱ : info@elhamchap.com

ایمیل – ۲ : Elham_chap@yahoo.com

custom writing